L'Oréal Paris Glam Nude BB krém 5 v 1 SPF20 Light to Medium 30 ml

BB krémy
Objem
30 ml

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Tento produkt som už v kamennom obchode nezohnala.Som rada, že ho mali v PredajParfumov.sk .Pre mňa skvelý výrobok.

• , zakúpené v Notino

Produkt je veľmi zaujímavý,pekne zjednotí pleť,podľa mňa však je skôr na normálnu pleť,keď ho používam viac dní po sebe vysušuje mi pleť,ale tá moje je skôr suchá.

• ĹAHKá ROZTIERATELNOST

• hydratuje po celých 24hodín
  • zjednocuje tón pleti
  • rozžiaruje pleť
  • kryje nedokonalosti
  • chráni pleť pred škodlivými voľnými radikálmi a zároveň aj proti slnečnému žiareniu
  • nemastný ľahký krém
  • obsahuje antioxidanty a UV ochranu
  • vhodný pre všetky typy pleti
  • odtieň Medium je vhodný pre stredné odtiene pleti
  • obsahuje inteligentný pigmentové kapsule, ktoré sa prispôsobia odtieňu pleti

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

• ĹAHKá ROZTIERATELNOST