L'Oréal Paris Nude Magique BB krém Fair 30 ml

Tovar poznám, išla som na istotu

• krasne sa rozplynie

super

• prirodzeny vzhlad,prijemna vona,

konecne! vyskusala som mnozstvo make up-ov od lacnejsich az po drahe na kazdom mi nieco nesedelo,mam suchu plet a väcsina mi robila "šupinky".toto je jediny vyrobok ked moja plet vyzera prirodzene akoby bez make up-u,vydrzi neuveritelne dlho a to sa nemusim bat dotknut sa tvare,kupila som si oba odtiene a podla potreby si konecny odtien namiesam.fantasticka vec za minimalne peniaze,odporucam

Druh
Tónovacie
Odtieň
Light

Loreal Paris BB Cream Loreal Nude Magique (Bare Skin Beautifier) 30 ml light

Novinka! : Loreal Nude Magique BB Cream vám dodá perfektnú pleť bez make-upu. Vhodný je najmä pre ženy, ktoré dávajú prednosť prirodzenému vzhľadu pleti. Rad: Dekoratívna kozmetika Určené pre: Ženy, Použitie: pleť suchá, pleť zmiešaná, pleť normálnu, pleť mastná a problematická,

Popis mikropigmentami v kapsulách sa po aplikácii transformujú na make-up a prispôsobí tónu vašej pleti. Nude Magique spája rovno 5 výhod v 1 produktu a poskytuje efekt tzv "nahé" pleti. 5 v 1 zahŕňa: 24h hydratácia, krytie nedokonalostí, tonizuje, zmenšuje póry, vytvára bezchybnú pokožku.

Vlastnosti: bezchybná pleť vďaka krytia s efektom "druhej kože", nemastný ľahký krém, nevytvára dojem masky, pigmenty Color- OsmoseTM obsiahnuté v ultraľahké formulu BB Cream Nude Magique sa zavádza vo forme zmesi a v špeciálne prispôsobených pomeroch tak, aby sa adaptovali na všetky typy a tóny pleti,

SPF 12.

Ako používať

Nanášajte podľa potreby na čistú pleť.

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Tovar poznám, išla som na istotu

• krasne sa rozplynie

super

• je dokonalý
    • prispôsobí sa každej farbe vašej pleti
    • kryje nedokonalosti
    • pokožka nie je po nanesení BB krému mastná

Doporučujem každej žene vyskúšať, neobanujete.

• Konzistencia
    • Vôňa
    • Prispôsobivý odtieň

Parádička pohodička! Môj štvrtý odksúšaný BB z kozmetického trhu, doteraz som nenašla žiadny vyhovujúci ale toto je topka! Rozotiera sa dokonale, a aj keď mám bledú pleť parádne sa prispôsobil, žiadna panika že mi nechá fľaky ako ostatné. Pleť mám suchú a citlivú ale nevysušuje. Dávam veľký láájk!!

• úžasne sadne, nie je vidieť, nezaťažuje pleť, dokonale kryje, úžasne vyzerá na tvári a dlho vydrží

BB od Lorealu je Pán make up!!!! Top! Prispôsobí sa každému typu pleti! je nemastný, ľahký, úžasný, dokonalý, dlho vydrží na tvári a vôbec necítite, že by ste nejaký make up na tvári mali. Nerobí fľaky, nezaťažuje, ľahko sa nanáša, niet čo vytknúť... akurát by mohlo byť väčšie balenie ;) Rozhodne doporučujem každej žene...

• prirodzeny vzhlad,prijemna vona,

• robi peknu farbu pleti , farbu zjednoti z dialky robi peknu plet
    • vysusuje, z blyzka je vidiet vsetky vrasky a supinkovie

priemerny bb cream , no pokial mate suchu plet neodporucam kupit pretoze zvyraznuje vrasky a robi supinky