Mary Kay Mineral Powder Foundation minerálny púdrový make-up 2 Ivory 8 g

Minerálne
Odtieň
Ivory 2

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Používam ho a som spokojná.

• , zakúpené v Notino

• Na moju mastnejsiu plet super, odtien mi sadol, a splna to co som chcela zjednoti plet a nemam taky neprijemny pocit ako pri kremovom makeupe

• super kvalitny puder

Typ pleti
pre všetky typy pleti
8 g
Minerálne
Odtieň
Ivory 2

Poskytuje krytie v kvalite podkladovej bázy. Tento výrobok získal titul DOPORUČENÉ AVS-ČR od Asociácie vizážistov a stylistov Českej republiky. vlastnosti: s obsahom sľudy, prírodných minerálov, nitrid bóru a dimetikón je derivátom silikónu, má rozjasňujúce vlastnosti, má ľahkú textúru, zaisťuje hladký, zamatový pocit, predlžuje životnosť make-upu, pomáha chrániť pleť, vylepšuje vzhľad. zjednotiť tón, pre prirodzený vzhľad.

Vhodné pre citlivú pokožku.

Klinicky testovaný na dráždenie pokožky a kožné alergie.

Bez olejov a parfumácie.

Nekomodogenní.

Dermatologicky testovaný.

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Používam ho a som spokojná.

• super kvalitny puder
  • , zakúpené v Notino

Keď mám peknú pleť a potrebujem len jemne zjednotiť neexistuje nič lepšie. Ale častejšie ho používam cez leto ako cez zimu. V zime môže jemne vysušovať.

• , zakúpené v Notino

tento produkt používam už nejakú tú dobu a som s ním nadmieru spokojná!!! nechcem ani iný púder, hoci som už vyskúšala niekoľko, tento mi sedí najlepšie, krásne prispôsobí....no proste milujem ho ako aj ostatné výrobky značky Mary Kay

• , zakúpené v Notino

• Pouzivam roky,.iny puder ani nehladam

Neustale rastuca cena v Notino

najlepsi puder aky poznam

• , zakúpené v Notino

• Pouzivam ho uz dlhsie a som s nim velmi spokojna.
    • Tvar posobi pestovane.